Denný jazdecký tábor dá deťom jedinečné zážitky, príjemné prostredie ranču EQUISOLEA otvorí svoj prvý ročník detského tábora. Názov ranču znamená v preklade konská podkova preložený do latinčiny. Ranč sa nachádza len 5 kilometrov od mesta Lučenec a ponúka nefalšovanú, skutočnú prírodu zastúpenú blízkymi lesmi a lúkami. Kone tu majú široké pastviny a pokojné prostredie bez hluku áut.

Tábor sa uskutoční v ôsmich päť dňových turnusoch, ktoré budú prebiehať počas celých prázdnin od 5.júna do 27. augusta pod vedením skúsených jazdeckých inštruktorov. Tí budú dbať na bezpečnosť detí a brať ohľad na ich skúsenosti.

Tábor je určený pre deti od 6 rokov až po stredoškolákov. Vítaní sú všetci milovníci koní či už sú to skúsený jazdci alebo začiatočníci. Deti tu budú tráviť svoj čas od 8:00 do 17:00 hodiny čo určite pomôže pracujúcim rodičom.

Získajú tu neoceniteľný kontakt s koňmi a prírodou, vyskúšajú si starostlivosť o tieto vznešené zvieratá čo pomáha hlavne v komunikácii človeka a koňa. Skúsia si kŕmenie a sedlanie. Následne budú trénovať jazdenie podľa úrovne, ktorú dosahujú.

O zábavu sa im postaráme aj kolektívnymi hrami, zabezpečená je chutná strava – desiata, obed, olovrant a pitný režim

V tábore bude o deti veľmi dobre postarané, čiže rodičia nemusia mať žiadne obavy. Deti sa iste tešia nakoľko opatrenia posledných mesiacov ich izolovali od záujmov a priateľstiev. Tu v tábore naberú zručnosti ale aj veľa nových priateľov.

Na telefónnom čísle uvedené v kontaktoch môžete osloviť priamo majiteľku ranču Zuzanu Šufliarsku, rada vám odpovie na prípadné otázky.

Aby deti mohli dlho spomínať na tábor, dostanú na konci svojho turnusu fotografie z celého pobytu.

Pokračovať v čítaní